poniedziałek, 7 lipca 2014

Kto to bloger ?

Kim jest bloger ? Hmm dobre pytanie :)

Blogerem jest to ktoś kto chce dzielić się swoją pasją z innymi ! :)

Blogerem jestem JA a moja pasja ? to jak już niektórzy wiedzą -  FILC :)

Bloga prowadzę już od roku idzie mi to raz lepiej raz gorzej i w większości postów jest to po prostu pokazywanie Wam kochani efektów mojej zabawy z filcem, bo do pisania to ja stworzona nie jestem :)
ale blogowanie to nie tylko dzielenie się swoją pasją ale też poznawanie wspaniałych ludzi! Tak tak o Was mówię ! :) gdybym nie założyła bloga pewnie nigdy nie poznałabym Was i waszych niesamowitych talentów :) a że już zaczęłam coś pisać to napiszę po prostu dziękuję, że jesteście :)

Na moim blogu przedstawiam prace wg moich pomysłów ale także dzięki Wam powstają pomysły na które sama bym nie wpadła :)
Pizza z małpką ? Nie ma problemu :)

Ogórek i Marchewka na wspólnym serduszku z napisem ? Już się robi ! :)


Etui na telefon z Twoim wyjątkowym pupilem ? Sam zobacz


a skąd te moje wywody ? Biorę udział w akcji "Jestem blogerem"na zBLOGowani.pl !
Akcja już prawie dobiega końca więc na wygraną nie liczę (choć Wasze głosy z chęcią przyjmę :) ale miło było wziąć udział i napisać co nieco :)


a może Wy też podzielicie się swoim zdaniem na ten temat ? :)

Buziaki dla Was ! :*zBLOGowani.pl

2 komentarze:

  1. super jak zwykle u Ciebie :-). Oj rozumiem Cię z tym pisaniem. Ja nie umiem pisać i zawszę się martwię czy oby na pewno to tak powinno być napisane. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne pomysły!! najbardziej podoba mi się pizza z małpką :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze :) i choć nie zawsze mam chwilę żeby na każdy odpisać jest mi bardzo miło je czytać :) Zapraszam do mnie częściej :)